Samolepící kruhová tapeta s rybou 309140, 150cm, Wallpower, Eijffinger

Kód: 8715460
Neohodnoceno
Značka: Eijffinger
4 198 Kč
Momentálně nedostupné
Samolepící kruhová obrazová tapeta v černobílé barvě s kresleným Mořčákem Chutným.

Detailní informace

dopravazdarma
DOPRAVA ZDARMA
Při nákupu nad 3 000 Kč
TAPETY
INSTALACE TAPET
Prodáváme, poradíme a nainstalujeme
Služby designéra
SLUŽBY DESIGNÉRA
Konzultace a organizace instalací

Detailní popis produktu

  • Kolekce WALLPOWER FAVORITES - Kolekce digitálně tištěných vliesových obrazových tapet, které můžete najít i v některých kolekcích holandského výrobce Eijffinger jako „Wallpowers“. V tomto katalogu jsou shromážděny ty nejoblíbenější. Také zde najdete také zajímavý nový produkt Eijffinger: samolepicí kruhové tapety. Navíc je zde řada nových obrazových tapet, na jejichž tvorbě se společně podíleli nizozemský ilustrátor Karlijn van de Wier, Quinten Art, holandský chlapec s autismem a Pip Studio.
  • rozměr: 150cm
  • ze 2 dílů
  • povrch hladký matný papír
  • barvy: bílá, černá
  • kolekce: Wallpower Favorites
  • výrobce: Eijffinger
  • Návod k instalaci:

    Kruh se snadno lepí, zejména s těmito 3 tipy!

    Tip 1

    Před nalepením se vždy ujistěte, že v designu nejsou žádné vady nebo tiskové chyby. Každou část tedy pečlivě zkontrolujte, zda není poškozená a nebo nepravidelná. Pokud zjistíte nějaké nedostatky, informujte prosím (webový) obchod, kde jste kruh zakoupili.

    Tip 2

    Když vyjmete jednotlivé části z krabice, před nalepením je jednou srolujte v opačném směru, než v jakém byly srolovány v tubě. To minimalizuje „zvlnění“ a usnadní jejich aplikaci.

    Tip 3

    Jak se rozhodnete kruh nalepit je samozřejmě na vás, ale byl navržen z horní a dolní částí. Což znamená, že spoj je vertikálně, přesně uprostřed. Při lepení kruhu může pomoci si nejprve nakreslit na zeď svislou čáru pomocí olovnice. Pomocí této čáry úhledně vyrovnejte první část. Nalepení druhé části je zcela jasné.

    Konečně

    Když je kruh nalepen na zdi, je trvale fixován. Nepokoušejte se jej tedy odlepit a přilepit někam jinam. Je to proto, aby bylo možné kruh aplikovat na nejrůznější povrchy, tak je lepidlo velmi silné. Adheze kruhu závisí na povrchu, na který jej aplikujete. Pamatujte: čím hladší povrch, tím lepší výsledek.

    Hodně štěstí!

Doplňkové parametry

Kategorie: Tapety Eijffinger
Materiál: Papírové tapety
Kolekce: Wallpower Favorites
Vzory: Z říše zvířat
Šířka: 150cm
Délka: 150cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Již 145 let značka Eijffinger usiluje o to, aby dokázala nabízet nejen designové tapety na zeď, ale také aby byla odrazem osobního stylu každého, kdo si tapetu pořídí.

Na domovské základně v Nizozemsku tým profesionálů sleduje aktuální trendy v oblasti dekorací, barev a také ekologii. Zároveň vychází z tradic zakladatelky Anny Eijffinger, která otevřela první pobočku značky již v roce 1875 v Haagu.