Přírodní tapeta / rohož na zeď 303559, Natural Wallcoverings III, Eijffinger

Kód: 8810823
Neohodnoceno
Značka: Eijffinger
5 028 Kč
Momentálně nedostupné
Tapeta /rohož z přírodního materiálu na šedém metalickém papírovém podkladu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Natural Wallcoverings III je kolekce tapet na zeď od výrobce Eijffinger, která přinese do Vašeho domova teplé zemité tóny. Jedná se o přírodní tapety ručně vyrobené v Asii. K vytvoření textur se používá řada přírodních vláken, jako je juta, konopí, sisal, rákos, mořská tráva, šípková tráva, bambus, rafie a korek. Vybírejte z neuvěřitelné škály barev a textur. Kromě přírodních ratanových a sisalových tónů, jsou zde vzdušné pastely a bohaté zelené a bronzové odstíny.

Kolekce tapet je šetrná k životnímu prostředí, jelikož se vlákna sklízejí z udržitelných plodin, suší se venku na slunci a barví se pomocí rostlinných barviv. Tyto jemné procesy vytvářejí produkt, který je organický, luxusní, a především šetrný. Zajímavostí také je, že žádné dvě role nikdy nejsou stejné a tím jsou tapety jedinečné. Vlákna absorbují barvy vždy odlišně a díky svým vlastnostem se liší i velikostí. Tapety v této kolekci na sebe nenavazují a tím pádem tvoří efekt panelu. Tento výrazný prvek zvyšuje kouzlo produktu, kdy tapety vytvářejí stín a hloubku.

Oslavte přírodu s kolekcí Natural Wallcoverings III a dodejte Vašemu interiéru přirozený vzhled, který je zároveň jedinečný.

  • Před tapetováním je vhodné každou stěnu napenetrovat. Penetrace sjednocuje savost podkladu a zvyšuje adhezi následných vrstev.

  • role 0,91 x 5,5 m

  • natural/paper
  • základní barva: přírodní, metalický šedý podklad
  • kolekce: Naturals Wallcoverings III
  • výrobce: Eijffinger

Doplňkové parametry

Kategorie: Papírové tapety
Kolekce: Natural Wallcoverings III
Vzory: Netradiční
Šířka: 91cm
Délka: 550cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Již 145 let značka Eijffinger usiluje o to, aby dokázala nabízet nejen designové tapety na zeď, ale také aby byla odrazem osobního stylu každého, kdo si tapetu pořídí.

Na domovské základně v Nizozemsku tým profesionálů sleduje aktuální trendy v oblasti dekorací, barev a také ekologii. Zároveň vychází z tradic zakladatelky Anny Eijffinger, která otevřela první pobočku značky již v roce 1875 v Haagu.