Přírodní korková tapeta na zeď 303562, Natural Wallcoverings III, Eijffinger

Kód: 8810826
Neohodnoceno
Značka: Eijffinger
8 179 Kč
Momentálně nedostupné
Tmavě hnědá tapeta z přírodního korku, podkladový papír v prolisech metalická měděná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Natural Wallcoverings III je kolekce tapet na zeď od výrobce Eijffinger, která přinese do Vašeho domova teplé zemité tóny. Jedná se o přírodní tapety ručně vyrobené v Asii. K vytvoření textur se používá řada přírodních vláken, jako je juta, konopí, sisal, rákos, mořská tráva, šípková tráva, bambus, rafie a korek. Vybírejte z neuvěřitelné škály barev a textur. Kromě přírodních ratanových a sisalových tónů, jsou zde vzdušné pastely a bohaté zelené a bronzové odstíny.

Kolekce tapet je šetrná k životnímu prostředí, jelikož se vlákna sklízejí z udržitelných plodin, suší se venku na slunci a barví se pomocí rostlinných barviv. Tyto jemné procesy vytvářejí produkt, který je organický, luxusní, a především šetrný. Zajímavostí také je, že žádné dvě role nikdy nejsou stejné a tím jsou tapety jedinečné. Vlákna absorbují barvy vždy odlišně a díky svým vlastnostem se liší i velikostí. Tapety v této kolekci na sebe nenavazují a tím pádem tvoří efekt panelu. Tento výrazný prvek zvyšuje kouzlo produktu, kdy tapety vytvářejí stín a hloubku.

Oslavte přírodu s kolekcí Natural Wallcoverings III a dodejte Vašemu interiéru přirozený vzhled, který je zároveň jedinečný.

  • Před tapetováním je vhodné každou stěnu napenetrovat. Penetrace sjednocuje savost podkladu a zvyšuje adhezi následných vrstev.

  • role 0,91 x 5,5 m

  • natural/paper
  • základní barva: tmavě hnědá, měděná
  • kolekce: Naturals Wallcoverings III
  • výrobce: Eijffinger

Doplňkové parametry

Kategorie: Papírové tapety
Kolekce: Natural Wallcoverings III
Šířka: 91cm
Délka: 550cm
Barva: Hnědá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Již 145 let značka Eijffinger usiluje o to, aby dokázala nabízet nejen designové tapety na zeď, ale také aby byla odrazem osobního stylu každého, kdo si tapetu pořídí.

Na domovské základně v Nizozemsku tým profesionálů sleduje aktuální trendy v oblasti dekorací, barev a také ekologii. Zároveň vychází z tradic zakladatelky Anny Eijffinger, která otevřela první pobočku značky již v roce 1875 v Haagu.