Novinky

Designové tapety na míru

Originální tapety bez bez opakování vzoru

Spolupracujeme s  vybranými výrobci, kteří vám rádi přizpůsobí vybraný vzor tak, aby odpovídal rozměrům vaší stěny, díky tomu jsme schopni pro vás vytvořit jedinečnou grafiku!

Dále vám náš tým s radostí poradí při výběru vhodného materiálu, jako vinyl, vlies, imitace hedvábí, lnu a další.
Na požádání vám také rádi poskytneme vzorek tisku pro potvrzení velikosti a barev."

Přejít na stránku designových tapet na míru

 

Tapety na míru

 

 

O nás

Vznikli jsme s myšlenkou nabídnout našim klientům nádherné značkové dekorativní látky za výhodnou cenu a představit naše originální ručně vyráběné dámské doplňky z látek. Začali jsme postupně doplňovat náš sortiment o značkové dekorativní tapety na míru a k tomu  služby designera, vizualizace a odborné instalace .

Náš sortiment postupně rozšiřujeme a další zajímavé designové doplňky oblíbených značek jako Ethnicraft, Lamborghini, kuchyňské doplňky Eva solo, roztomilé sošky psíků Polly od Zavi a další.

 

Náš tým

 

Marthi Šliperská

Vyhledávaná designérka s více než 20-ti letými zkušenostmi v oboru. Expertka na látky pro závěsy, záclony, potahové materiály pro čalounění.

Známá svým perfekcionismem, organizovaností a vstřícným přístupem ke svým klientům. Její tým zkušených švadlen přizpůsobí jakoukoliv vybranou látku vašim potřebám.

telefon: 602 341 091
e-mail: marthi@marthi.cz 

 

 

Ing. Marek Šliperski

Specialista na tapety a závěsné systémy od navíjecích rolet, římských rolet a dřevěných žaluzií.

Znám pro svůj profesionální přístup a odbornou znalostí pro technické systémy jako vystudovaný inženýr. Neváhejte se na něho obrátit s jakýmkoliv technickým dotazem

telefon: 774 341 092

e-mail: marek@atelierfabrics.cz 

 

Adam Šliperski

Adam Šliperski

Správce e-shopu a objednávek. Neváhejte se na mě obrátit s jakýkoliv dotazy k produktům nebo k vaší objednávce :)

telefon: 724 896 091

email: obchod@atelierfabrics.cz 

 

 

 

 

 

Naše produkty a služby

Zakládáme si na osobitém přístupu a kompletním servisu, kromě prodeje se také specializujeme na realizaci. Pokud si například nakoupíte na našem e-shopu tapetu, kterou byste si pak chtěli doma nainstalovat, tak se neváhejte na nás obrátit.

Kromě produktů na našem e-shopu nabízíme také vizualizace: stačí jen, abyste nám poslali fotku vašeho prostoru, například obývacího pokoje, který chcete vytapetovat a my vám pošleme fotku, jak by tapeta vypadala ve vašem obýváku.

 

Showroom

Líbí se vám na e-shopu naše produkty, ale potřebujete si je prohlédnout zblízka, nebo si na ně sáhnout? Nebo potřebujete expertní radu odborníka, jak nejlépe upravit váš interiér?

Tak neváhejte a navštivte nás na našem showroomu na adrese Vinohradská 938/37, kde si můžete prohlédnout celý sortiment našich látek, tapet a designových doplňků, a kde tým našich zkušených odborníků vám poradí, jak přivést váš prostor k dokonalosti.

 

 

Pokud se vám tedy líbí naše nabízené služby a produkty, tak neváhejte navštívit náš eshop a prohlídnout si náš katalog.