Bílá vliesová tapeta na zeď 312440, Artifact, Eijffinger

Kód: 91887
Neohodnoceno
Značka: Eijffinger
2 729 Kč
Momentálně nedostupné
Bílá vliesová tapeta na zeď s geometrickým vzorem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Artifact je kolekce tapet na zeď od výrobce Eijffinger, která Vám přináší do interiéru řemeslo ze všech koutů světa.

Tapety z kolekce Artifact spojují současné řemeslo a ryzí materiály do uměleckých tvarů a motivů. Jedná se o kolekci tapet plnou teplých a přírodních barev, které evokují ručně zpracované materiály. Vychutnejte si jemnou paletu barev bohatou na přírodní odstíny od lněné a béžové po šalvěj, zemitou terru, taupe, khaki, indigo, lesní zelenou a svěží černou. Objevte zemité tóny hlíny, jílu a surové juty, které jsou zkombinované se sochařskými tvary a jemnými grafickými liniemi. Můžete si vybrat tapety s motivy z abstraktních trojúhelníků a geometrického designu na elegantním lesklém podkladu. Nebo se rozhodněte pro jemně zvlněné linie se světlými přechody. Kolekce také nabízí motivy s nádechem etnických vzorů na textilní struktuře. Uchvacující jsou rovněž tapety s optickou hloubkou hliněného reliéfu, s ladně se klikatící linkou, na hrubě malovaném pozadí a nápadným pestrobarevným abstraktním motivem. Kolekci završuje vrstvená hladká tkanina se vzhledem hrubého tvídového textilu.

Vytvořte Váš domov fascinující. Kolekci Artifact lze donekonečna kombinovat a je vždy v rovnováze.


  • Před tapetováním je vhodné každou stěnu napenetrovat. Penetrace sjednocuje savost podkladu a zvyšuje adhezi následných vrstev.
  • role 0,52 m x 10 m
  • návaznost vzoru: 64 cm
  • barva: bílá
  • foto interiéru je pouze ilustrační - odlišné barvy
  • kolekce: Artifact
  • výrobce: Eijffinger

Doplňkové parametry

Kategorie: Vliesové tapety
Materiál: Vliesové tapety
Kolekce: Artifact
Šířka: 52cm
Délka: 1000cm
Barva: Bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Již 145 let značka Eijffinger usiluje o to, aby dokázala nabízet nejen designové tapety na zeď, ale také aby byla odrazem osobního stylu každého, kdo si tapetu pořídí.

Na domovské základně v Nizozemsku tým profesionálů sleduje aktuální trendy v oblasti dekorací, barev a také ekologii. Zároveň vychází z tradic zakladatelky Anny Eijffinger, která otevřela první pobočku značky již v roce 1875 v Haagu.